Euro Truck Europe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Euro Truck Europe

Istoria Continua!!!
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Muzica Pentru Soferii...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 587
Data de inscriere : 25/12/2009
Varsta : 30
Localizare : In cabina la un MAN TGA .....pedalez.....

Muzica Pentru Soferii... Vide
MesajSubiect: Muzica Pentru Soferii...   Muzica Pentru Soferii... Icon_minitimeMar Ian 12, 2010 10:49 am

Aici puneti muzica cu soferii......de tir ...si/sau video........ [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

1.

2.

3.
SAU
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ce ziceti Va place..?? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://eurotruckeurope.forumgratuit.ro
WayneRooney



Mesaje : 46
Data de inscriere : 13/01/2010

Muzica Pentru Soferii... Vide
MesajSubiect: Re: Muzica Pentru Soferii...   Muzica Pentru Soferii... Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 12:42 pm

va sugerez sa downloadati muzica mp3 de CHRIS REA...mi se pare muzica linistita si pt soferi pe tir...in timp ce conduceti;)
Sus In jos
Magnum440
Moderator
Moderator
Magnum440

Mesaje : 54
Data de inscriere : 01/01/2010
Varsta : 30
Localizare : La volan

Muzica Pentru Soferii... Vide
MesajSubiect: Re: Muzica Pentru Soferii...   Muzica Pentru Soferii... Icon_minitimeLun Feb 15, 2010 1:14 pm

super viideourile, dar cata iti recomand sa faki nish video cu muzik house, ex: eduard maya-this is my life, Nick kamarera ft felipe- reason for love, sau alte melodii d ale formatiilor romanesti. Zic k ar prinde mai bine la 100 km/h si cu eduar maya la maxim. FELICITARI CATA!!!!!
Sus In jos
huuj08



Mesaje : 9
Data de inscriere : 08/06/2010

Muzica Pentru Soferii... Vide
MesajSubiect: Re: Muzica Pentru Soferii...   Muzica Pentru Soferii... Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 12:14 pm

va rog mult, sa-mi spuneti si mie cum se face sa asculti muzica preferata in timp ce conduci? multumesc anticipat !
Sus In jos
huuj08



Mesaje : 9
Data de inscriere : 08/06/2010

Muzica Pentru Soferii... Vide
MesajSubiect: Re: Muzica Pentru Soferii...   Muzica Pentru Soferii... Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 12:16 pm

eu am niste muzica counrtry,ca asta i-mi plce mai mult,dart nu stiu cum sa fac ?
Sus In jos
huuj08



Mesaje : 9
Data de inscriere : 08/06/2010

Muzica Pentru Soferii... Vide
MesajSubiect: Re: Muzica Pentru Soferii...   Muzica Pentru Soferii... Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 12:21 pm

sunt frumoase
Sus In jos
Continut sponsorizat




Muzica Pentru Soferii... Vide
MesajSubiect: Re: Muzica Pentru Soferii...   Muzica Pentru Soferii... Icon_minitime

Sus In jos
 

Muzica Pentru Soferii...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Euro Truck Europe :: Off-topic :: Discutii Libere-